Mesviron 25

Mesviron 25

25 mg/tab.
(100 tab.)

Viac detailov


34,00 €

023

Customers who bought this product also bought:

MESTEROLONE

Androviron, Dapoder, Gavrol-in, Mesteranum, Mestoranum, Proviron, Sten-or., Testiwop, Vistimon, ...

Terapeutická aplikácia:

Pri mužských hypogonadizmoch spôsobených nedostatočnou tvorbou testosterónu, chorobné stavy vyžadujúce podporu anabolizmu telesných bielkovín, mužské osteoporózy.

Popis:

Jedná sa o androgénny prostriedok, ktorý mnohí dopingoví hriešnici užívajú kvôli jeho možným silným antiestrogénnym vlastnostiam. Na rozdiel od tamoxifen citrate, ktorý iba blokuje estrogénové receptory, mesterolone údajne zabraňuje priamo aromatizácii a tým silne potláča vznik samotných estrogénov. V poslednej dobe sa však udáva zneužitie aj ako prostriedku pre zisk svalovej hmoty napriek relatívne nízkym anabolickým účinkom. Podľa zahraničných materiálov výsledkom zneužitia tohto prostriedku je lepšia svalová tvrdosť, hustota a vydefinovanosť, čo je badateľné najmä v príprave na súťaže.

Nežiadúce účinky:

Vedľajšie účinky sú udávané ako údajne veľmi slabé - i pri niekoľkotýždennom dávkovaní. Pri nízkych dávkach sa nepredpokladajú ani negatívne vplyvy na pečeň, či obličky. Neviem, či to považovať za nežiadúci vedľajší účinok, ale vzhľadom na terapeutické pôsobenie veľmi často je dopingovými hriešnikmi spomínaná dlhodobá neustávajúca erekcia pohlavného údu až s bolestivými prejavmi.

Zneužívané dávky:

Pravdepodobne vzhľadom na veľmi účinné antiestrogénne pôsobenie, nikde som sa nestretol s denným zneužívaným dávkovaním presahujúcim 25-50 mg. Veľmi často však bola spomínaná kombinácia s prostriedkami testolactone a tamoxifen citrate. Stretol som sa však s tvrdením, že v prípade požiadaviek na nárast svalovej hmoty denné dávkovanie dosiahne aj 100 mg.

Forma:

tablety s obsahom 10 mg, 20 mg, 25 mg, 50 mg.

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

No new products at this time